Jeśli cyfrowa drukarnia korzysta z najnowszych maszyn…

Jeśli cyfrowa drukarnia korzysta z najnowszych maszyn…

Ukończyłeś pisanie własnej książki i aktualnie pora na ten ważny moment – jej wydanie. To tez istotne, ponieważ książka bardzo często sprzedaje się po oprawie. Na start postanów jaką okładkę chcesz wybrać. Twarda oprawa książek czy książki w miękkiej oprawie?

A ma możliwość zeszytowa, klejona, szyto-klejona? Także dobór formatu, który pasuję do charakteru i tematu fabuły książki jest ważny. W następnej kolejności wybierz rodzaj papieru wnętrza a dodatkowo oprawy. Należy odnaleźć bardzo dobrą, polecaną drukarnię książek, specjalizującą się nie tylko w druku cyfrowym, ale też z własnym zapleczem introligatorskim. Twarda oprawa książek to wyjście jak najbardziej produktywnie i zaawansowane. Jeżeli cyfrowa drukarnia korzysta z najnowszych maszyn, produkt ostateczny w postaci wydrukowanej cyfrowo książki nie powinien się jakościowo w ogóle niczym różnić od książek drukowanych w offsecie. Z uwagi druk książek cyfrowy a offsetowy to dysproporcja polega wyłącznie na tym, iż cyfrowy druk opiera się na zastosowaniu tonera, a offsetowy druk tempery.
Na początek oszczędnie zlecić warto wydruk a także obrzeże jednego numeru książki. Taki okaz stanowi dla nas próbną wersją, da tobie realną zarys książki, nim dotrze ona do bardzo wielu czytelników. Pozwoli także na wychwyceniev a także wyeliminowanie ewentualnych pomyłek lub wręcz całkowitą przekształcenie koncepcji oprawy. W momencie gdy mamy już te gwarancję jak ma się prezentować książka pora na druk – najlepiej początkowo tez oszczędnie niskonakładowy dla osób, które wykonają zrecenzowania. O ile twoja książka będzie posiadaćpopularność pomiędzy czytelników to zawsze istnieje możliwość zamówić dodruk w pożądanej ilości egzemplarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *