Kopia zdjęć ios

Zapasowa kopia zdjęć, to serwis tworzenia kopii zapasowej zdjęć oraz filmów, które zapisywane są w bibliotece Zdjęć Google.

Zrobienie zapasowej kopii jest rewelacyjną funkcją urządzeń z Androidem, gdyż pozwala na bezpieczne magazynowanie plików.

W celu zrobienia zapasowej kopii trzeba uruchomić aplikację na urządzeniu z Androidem. W następnej kolejności trzeba zalogować się na konto Google, kliknąć przycisk Menu, wybrać ustawienia, wejść do działu “kopia zapasowa i synchronizacja” oraz uruchomić albo wyłączyć kopię zapasową i synchronizację.

Jest możliwość wyboru ustawień zapasowych kopii, np.:
– transformacja jakości fotografii,
– stworzenie kopii zapasowej przy użyciu mobilnych danych,
– utworzenie kopii indeksów,
– wybór konta Google, na którym przechowywane będą kopie zapasowe zdjęć oraz pozostałych plików.

Jest też możliwość sprawdzenia stanu kopii zapasowej. By sprawdzić stan kopii należy włączyć aplikację “Zdjęcia Google” i przejrzeć dane widniejące w górnej części ekranu.

W zamiarze zweryfikowania, czy wybrana fotografia już ma kopię zapasową, trzeba zaznaczyć zdjęcie oraz zobaczyć, czy wyświetla się wiadomość o możności utworzenia zapasowej kopii. Jeśli nie widać informacji, tzn., że konkretny plik został już wysłany do zapasowej kopii.

Dzięki kopii zapasowej można przywrócić dane i ustawienia na inny aparat. Przywracanie plików i innych danych, przez tą funkcję, stanowi ogromną wygodę dla konsumentów.

Źródło: kopia zapasowa ios

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *