Najpopularniejszym produktem jest system Comarch ERP

Najpopularniejszym produktem jest system Comarch ERP

Zdecydowanie więcej osób decyduje się na stworzenie swojej działalności. Wykonują to z rozmaitych powodów, jednakże najbardziej częstym czynnikiem jest zamiar pracowania na siebie. Z wyjątkiem biznesplanu i trafnego pomysłu, powinno się też porządnie przewodzić swoją firmą. Dla ludzi, którzy dotychczas nie mieli z tym kontaktu jest to nie lada wyzwanie. Na szczęście ze wsparciem nadchodzi firma Comarch SA oraz jej oprogramowanie ERP.
Firma Comarch SA z centrum zarządzania w Krakowie została założona w 1993 roku i tworzy oprogramowanie do rządzenia przedsiębiorstwem. Z oprogramowania tejże marki korzysta duża część małych oraz średnich przedsiębiorstw na świecie. Najsławniejszym produktem jest system Comarch ERP, który składa się z kilkunastu modułów i jest najbardziej intuicyjny w obsługiwaniu. Odnajdziemy w nim sektory: faktury, handel, detal, serwis,e-sklep, księga podatkowa, księga handlowa, kasa/bank, środki trwałe, płace oraz kadry, analizy business intelligence, pulpit menadżera, CRM, obieg dokumentów, e-pracownik.
Jeśli nasze przedsiębiorstwo potrzebuje nietypowego podejścia warto skupić się na systemie Comarch ERP Altum. Polecany jest on szczególnie dla agencji o niezwykle rozsianej strukturze, mających placówki zagraniczne, dla przedsiębiorstw holdingowych rządzących grupą przedsiębiorstw. W oprogramowaniu stworzona jest szczególna platforma, dzięki której możemy zautomatyzować prozaiczne czynności i postanawiać patrząc na analizy oraz prognozy. Za pomocą tego można skupić się na najistotniejszych rzeczach, nie zamartwiając się o procesy, które by się powtarzały.
Firma Comarch SA utworzyła również program lojalnościowy. Wiąże on firmy, które wspomagają wprowadzać oprogramowanie oraz gwarantują informatyczne zaplecze dla nowych klientów. Na dzień dzisiejszy więcej niż dziewięćset firm w Polsce jest partnerem Comarch. Spółka Comarch SA w ramach programu proponuje przede wszystkim fachowe i merytoryczne szkolenia dla swoich partnerów. Pomaga dojść do kolejnych klientów i deleguje tak zwanego opiekuna, który ułatwi się zapoznać z cyklem wcielania aplikacji.
Kompix to przedsiębiorstwo z Koszalina powstała w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym piątym roku, a od 98 jest partnerem Comarch. Specjalizuje się ona instalacją oprogramowania u następnych kontrahentów oraz zapewnia informatyczne zaplecze potrzebne do stworzenia systemu. Oferuje kompleksową ocenę zasobów oraz potrzeb kontrahenta, a w następnej kolejności dostarcza potrzebny sprzęt między innymi stacje robocze, serwery, terminale, drukarki, okablowanie strukturalne, urządzenia fiskalne, telekomunikacyjny sprzęt. Dodatkowo interesant może spodziewać się szerokiego wachlarzu usług IT oraz stałej obsługi informatycznej. Użytkownik wybierając markę Kompix uzyskuje serwis techniczny, gwarantowany czas odpowiedzi na zgłaszane problemy, bieżącą obsługę zdalną, kurs wykonawców z obsługiwania programu oraz dużo innych korzyści.
Porządne kierowanie agencją to klucz do osiągnięcia sukcesu. Warto więc oddać chwilę na przejrzenie propozycji http://dative.com.pl/ oraz wyznaczenie dla siebie najbardziej korzystnego typu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *