Warto zainwestować trochę pieniędzy w rolety fasadowe oraz fasadowe żaluzje.

Posiadasz wielkie okna? Pragniesz zasłonić się przed słońcem a a przy tym mieć dopasowane żaluzje do fasady? W chwili obecnej wszystko to gwarantują niestandardowe oraz modne rolety i żaluzje. Do zabezpieczenia mieszkania potrzebujemy niedużo, lecz warto zainwestować trochę pieniędzy w żaluzje fasadowe.

 

W trosce o nasze rodziny a także bezpieczeństwo domowników zostały zaprojektowane żaluzje oraz rolety fasadowe w modnych odcieniach a także rozmiarach. Dopasowywane do wymiarów okien a także drzwi tarasowych oraz balkonowych. Nowoczesne projekty w zabezpieczeniu okien przed włamywaczami a oprócz tego osłonięciem się przed promieniowaniem UV. Teraz możesz czuć się intymnie, z możliwością ustawienia żaluzji na typ dzień/noc, wtedy wpuszczane jest po części światło z zewnątrz, a częściowo nasze wnętrze jest zasłonięte. Rolety zewnętrzne a ponadto wewnętrzne potrafią zasłonić okno, a rolety fasadowe to rodzaj zewnętrznych rolet, które są odporne na różne i zmienne warunki atmosferyczne. A przy tym mamy możliwość dobrać je kolorystycznie do tynku domu lub bloku mieszkalnego, utrzymując nietypowy design.

 

Rolety są wytwarzane z wielu różnych surowców, od drewnianych po PCV, które wytrzymują długie lata. Żaluzje mogą być automatycznie otwierane przy pomocy pilota lub mogą być otwierane zdalnie, za pomocą aplikacji w naszym telefonie. W katalogu produktów hurtowni dostępne są też klasyczne żaluzje i rolety, które otwiera się mechanicznie, ręcznie. Żaluzje możemy otwierać do połowy wymiaru okna, zablokować, by maluchy nie dosięgnęły mechanizmu. Doskonale nadają się do domów rodzinnych a także pokoi dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *